Trabzon evden eve nakliyat hizmeti Trabzon’un ilçe ve köylerine verilen bir hizmettir. Ortahisar evden eve nakliyat hizmetimizden bahsedecek olursak : ilk olarak bu hizmeti alabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtikten sonra evinizde bulunan eşyaların tespiti ve nakliye işleminin fiyatlandırılması yapılır. Genel olarak bir ev, yatak odası, çocuk odası, oturma odası, salon takımı ve mutfaktan oluşmaktadır. Evinizde bulunan eşyalara göre fiyatlandırma yapıyoruz. Talebinize göre gün belirlenir. Nakliyat hizmetini genelde asansörlü olarak vermekteyiz.

Evden Eve Taşımacılık İçin Müşterilerimizin Yapması Gerekenler

Evden eve nakliyat için müşterilerimizin yapması gereken bazı işlemler vardır. Randevunuzu aldıktan sonra sizin yapmanız gereken bardak çanaklarınızı kolilemek kıyafetlerinizi çuvallayıp hurçlamaktır. Bardak çanakların kolilenme işlemi çok önemli bir işlemdir. Cam olan her eşyanızı ayrı ayrı gazeteye sarın. Kolileri çok fazla ağır yapmayın. Gazeteli menşe çok önemlidir. Cam cama değdi mi kırılma ihtimali çok yüksek olduğundan dolayı. Kıyafet ve diğer malzemeleri koyduğunuz hurç veya çuvallar çok küçük ve çok ince olmamalıdır. Özellikle ince çöp poşeti kullanmayınız. Çünkü nakliye işlemi sırasında çöp poşeti yırtıldığı için tavsiye etmiyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Verdiğimiz Hizmetler

Nakliye günü geldiğinde 8.30 9.00 gibi adresinize ulaşıyoruz. Bu saatler merkez hizmetlerimiz için geçerlidir. İlçelere göre değişkenlik gösterir. Genel olarak ekibimizde 4 arkadaşımız vardır. Eşyayı gördükten sonra planı projeyi yaparak işimize başlarız. Mobilyacımız mobilyayı sökmeye başlar. Bu sırada salonda koltukları iki arkadaşımız sarar bir arkadaşımız da Beyaz eşyayı Sarar. Daha sonra odalarda bulunan bütün koli ve çuvallar asansörün kurulacağı odaya taşırız. Asansörün kurulacağı cam veya balkonun altında araç olmaması gerekir. Ortalama 3 saatte paketleme işi biter. Paketleme işi bitmeye yakın asansörü çağırırız. Asansör kurulduktan sonra da indirme işlemine başlarız. Katın yüksekliğine göre bu işlem ortalama 2 saat sürer.

Eşyalarınız asansörün sepetinden direkt arabanın içine alınıp düzgün bir şekilde istifleriz. Bardak çanakların kırılmaması için istifleme işlemi özenle yaparız. Beyaz eşya komidin konsol Gümüşlük gibi eşyaları en alta koyarız. Üzerlerine ağır kolileri ve ağır çuvalları dizerek eşyanızın zarar görmemesi için önlem alırız. Araç yüklendikten sonra yeni adresiniz için yola çıkarız. Yeni adresinizde de asansör kurup indirme işlemine başlarız. İndirme işlemi yaparken bir kişi araçtan asansörün sepetine yükleme yapar, iki arkadaşımız yukarıdan eşyaları alır yerleştirme yapar. Mobilyacınız ise bu esnada kuruluma başlar. Genel olarak eşyalarınız eve çıkana kadar mobilya kurulum işlemi biter.

Standart bir evin nakliye hizmeti ortalama 8 saat sürmektedir. Bu süre kurulacak eşyanın fazla olmasın eşyanın indirileceği ve çıkartılacağı katların yüksek olması ile değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında adreslerin merkez ilçeye uzak olması da zamanı değiştirir. Evden eve nakliyat Trabzon hizmeti almak için arayın randevunuzu alın.

Asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hızlı ve güvenli olduğundan dolayı tercih ettiğimiz bir hizmettir. Bunun yanında eşyaların hasar görme ihtimalini çok aza indirmektedir. Fakat bu hizmeti verebilmek için eşyanın çıkacağı ve gireceği dairenin uygun olması gerekir. 3. kattan sonra bu hizmeti verebiliyoruz. Aynı zamanda bu hizmeti 17 kata kadar verebiliyoruz. Bu hizmeti alabilmek için balkon kapısının geniş olması veya pencerelerin sökülebilir olması gerekmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti indirme veya çıkartma işlemi kata göre değişkenlik gösterse de ortalama 2 saati bulmaktadır. Bu da vakitten tasarruf sağlamaktadır.

Bu yazıya tıklayarak Asansörlü evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Ana Sayfamızı Ziyaret Etmek İçin Bu Yazıyı Tıklayınız

İkinci El Alım Satım İşlemleri İçin Bu Yazıyı Tıklayınız


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir