Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti yükselen binalar ve zorlaşan yaşam şartlarına bağlı olarak kaçınılmaz hale gelen bir hizmettir. Dolayısıyla bizde müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Bunun neticesinde de birçok müşterimiz bizi tercih etmektedir. Bu nedenle Sizde bize ulaşarak bu hizmet hakkına aklınıza takılan her şeyi anında öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda asansörlü evden eve nakliyat hizmetini anlattık. Detaylı bir şekilde bilgi verdik. Asansörlü evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için bu yazımızı okuya bilirsiniz. Öncelikle asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin sağladığı yararlara değinmek gerekir. Neden bu hizmeti almalısınız? Çünkü bu hizmetin en temel amaçlarından biri eşyaların hızlı bir biçimde eski adresten alınıp araca yüklenmesidir. Daha sonrada araçtan alınıp yeni adrese çıkartılmasıdır. Günümüzde zorlaşan hayat koşulları vaktimizin gittikçe değerli hale gelmesine neden olmuştur.

Dolayısıyla her müşterimiz bir an önce taşınma işlemini sonlandırıp hayatın olağan akışına dönmek istemektedir. Yalnızca müşterilerimiz değil iş arkadaşlarımızda bu amaç doğrultusunda çalışmaktadır.Fakat bu acelecilik bazen eşyaya veya çalışanlarımıza zarar vereceği için bu hizmet bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Bunun sonucunda da yılların birikimi olan eşyalarınız zarar görmeden hızlı bir biçimde yeni adresinize nakil edilmektedir.Yanda gördüğünüz görsel orijinal iş fotoğraflarımızdan oluşmaktadır. Görüntüde ki kapaklar merdivenden indirilirken zarar görme ihtimali yüksektir. Çünkü merdivenlerin darlığı taşıma esnasında dönüşlerde çarpmalara neden olmaktadır. Bu nedenle de mobilyalar zarar görebilmektedir. Önlem olarak paketleme işlemi yapmaktayız. Fotoğraftaki eşyaları saran bu malzeme darbe emme özelliğine sahip 1. sınıf bir malzemedir. Bu nedenle eşyalarınızı koruyarak hasar görmesini engelleyebilmektedir.

Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti alabilmek için bazı koşullar gerekir. Özetlersek bu hizmet için gereken koşullar şunlardır:

Asansörün Kurulacağı Alanın 2 araç Sığacak Genişlikte Olması


Asansörün Kurulacağı Alanın 2 araç Sığacak Genişlikte Olması gerekmektedir. Görüntüde ki gibi asansör ve nakliye aracı 1 şerit yer kaplamıştır. Asansör tam kurulum bittiğinde sepet açacağı için 2 şeritlik yer işkal etmektedir. Özellikle yol kenarında bu durum çok önemlidir. Ana yollarda bu hizmetin alınması ancak kaldırım kullanıla bilirse mümkün olmaktadır.

Asansörünün kurulacağı binanın çerçeveleri PVC olmalıdır.

Asansörünün kurulacağı binanın çerçeveleri PVC olmalıdır. Sökülmeye en müsait çerçeveler bunlardır. Fotoğrafta bulunan pencere genellikle Trabzon ilimizde bulunan binaların salonun da kullanılan çift kanat PVC dir. Siyah dikdörtgen çerçeve çerçeve ile vurgulanmış 2 orta dikme sökülerek, orta cam çıkartılır ve asansörlü evden Eve Nakliyat hizmeti bu şekilde verilir. Ancak bazı çerçevelerin orta dikmeleri bütün halde olduğu için sökülmemektedir. Bu durumda başka yöntemler tercih etmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Asansörünün Ahşap Çerçeve Bulunan Evlere Kurulması

Çok sık karşımıza çıkmasa da bazen bu hizmet ahşap pencereli evlerde de kullanılmaktadır. Ancak genelde Bu tarz evlerde eskimiş ahşaplar karşımıza çıktığından pencere zarar gördüğünden bu hizmeti pek vermemekteyiz. Fakat Balkon kapısı uygunsa balkondan eşyalarınızı taşımaktayız. Bu hizmet İçin Hemen Randevunuzu alın.

SİZDE AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN GÖRÜŞELİM

0531 762 0461

ANA SAYFAMIZI ZİYARET EDEREK ORJİNAL İŞ FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRMRK İÇİN BU YAZIYA TIKLAYIN

İKİNCİ EL EV EŞYASI ALIM SATIM İÇİN BU YAZIYA TIKLAYARAK SIFIRCIM İKİNCİ ELCİYE ULAŞABİLİRSİNİZ


2 yorum

MEHMET YILMAZ · Aralık 9, 2023 5:43 am tarihinde

hizmetinizden memnun kaldım teşekkür ederim

TRABZON EVDEN EVE NAKLİYAT - Trabzon Atmaca Evden Eve Nakliyat · Eylül 10, 2023 8:44 am tarihinde

[…] Bu yazıya tıklayarak Asansörlü evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi alabi… […]

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir