Araklı Evden Eve Nakliyat Hizmeti. Trabzon’ un Araklı ilçesinde bulunan müşterimiz, Araklı Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için iletişime geçti. Daha iyi bir fiyatlandırma ve daha iyi şekilde plan program yapabilmek nedeniyle eşyalarının fotoğraflarını WHATSAPP iletişim hattımıza ulaştırmasını rica ettik. 3+1 olan eşyasının Araklı ilçesinden (5. kat) alınıp Araklı ilçesinde bulunan başka bir mahalleye (7. kat) gideceğini bize iletti. Daha sonra evden eve nakliyat hizmeti için bilgi verdik.
Yaptığımız ön görüşme neticesinde eşyanın alınacağı adresin(5.kat) Asansörlü Nakliyat hizmeti için uygun olmadığını öğrendik. Bina içi asansörde bulunmadığı için merdivenden indirilmesine karar verdik.

Eşyanın gideceği adresin (7.kat) Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti için uygun olduğuna karar verdik. Bunun için gerekli koşulları konuşarak anlaşma sağladık. Müşterimizle randevu gününü kararlaştırarak vedalaştık. Nakliye günü 8.30 civarı müşterimizi arayarak adres detayını alıp yola çıktık. 9.30 civarı Araklı’ da olarak plan ve program yaptık. Adreste Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti veremediğimiz sebebiyle bina içi asansörde bulunmadığından dolayı ekibimizi beş kişi ayarlamıştık. İlk etapta eşyanın eşyaların sökülüp paketlenmesi için alan açmak adına bütün ekibimiz ıvır zıvır, koli ve çuvalları el birliği ile indirdik. Yatak odasında bulunan çuvallar boşaldıktan sonra mobilyacımız Sökme ve Paketleme işlemine geçti. Sökme paketleme ve indirme işlemi yaklaşık 13.00 civarı bitti. 14.00 de eşyaların araca yükleme işini bitirip yeni adrese doğru yola çıktık. Bu esnada daha önceden görüştüğümüz, Asansörümüzü arayarak adreste olmasını sağladık.

Araklı Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Araklı asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermek için yeni adrese ulaştık. Adrese varmamız, asansörün kurulması, öğle yemeğimiz derken saat 15.00 da Boşatma işlemine başladık. Kurulacak eşyaları aracımızın en arkasına yüklediğimizden için yeni adrese ilk kurulacak eşyalar çıkar. Bu nedenle vakitten tasarruf sağladığı için işimiz daha erken biter. 2 arkadaşımız bina altından asansörü yüklerken 2 arkadaşımız yukardan boşaltmaya başladı. Bu sırada mobilyacımız Paketleri açma işlemine başlayarak kurulum işlemi için hazırlık yapmaya başladı. Saat 17.00 civarı eşyaların binaya çıkartılma işlemi ve kurma işlemi sona erdi. Daha sonra son kontrolleri yaparak ücreti teslim alıp adresten ayrıldık. Müşterimize bizi tercih ettiği için teşekkürü borç biliriz. Sizde kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

Ana Sayfamızı Ziyaret Etmek İçin Bu Yazıyı Tıklayınız

İkinci El Alım Satım İşlemleri İçin Bu Yazıyı Tıklayınız

TRABZON ARAKLI EVDEN EVE NAKLİYAT
TRABZON ARAKLI EVDEN EVE NAKLİYAT

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir