Akçaabat evden eve nakliyat hizmeti verdik. Trabzon ilimizin ilçesi olan Akçaabat’ ta Akçaabat Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti verdik. 9 civarı ekibimizle Trabzon Moloz mevkisinde buluşarak yola çıktık. Daha sonra 10 gibi adreste olup işimize başladık.

Mobilyacımız söküm işlemine başlarken 3 arkadaşımız farklı odalara girerek kaba eşyaların paketlenmesine başladı. (Paketleme işlemi için kullandığımız kraftlı köpükler sayesinde eşyaların darbe ve sürtünme direncini arttırıyoruz. Bu nedenle de siz değerli müşterilerimizin yılların birikimi olan eşyaları koruma altına alıyoruz. Dolayısıyla çok tercih ediliyoruz. Yatak gibi kirlenme ihtimali olan eşyaları ise sanayi strecine sararak hijyenik bir şekilde taşınması için önlem alıyoruz.)

Sökme ve Paketleme işlemi bittikten sonra asansörümüzü çağırdık. Bu sırada da Asansörü kuracağımız pencerenin bulunduğu odaya eşyaları taşıdık. 13:30 civarı Asansörümüzü 4. kata kurduk ve indirme işlemine başladık. Ardından 2 arkadaşımız asansöre yukardan yükleme yaptı. 2 arkadaşımız ise aşağıdan asansörün sepetini boşaltarak arabaya istifleme işlemine başladı. Kurulacak eşyaları aracımıza en son yükledik. Bu işlemin amacı yeni adrese çıkarma işlemi yapılırken kurulacak eşyaların ilk olarak binaya çıkarttılmasıdır. Dolayısıyla kurma işlemi erken başlar ve işimiz daha erken biter.

15:30 civarı yeni adrese varıp asansörümüzü 8. kata kurduk. Ardından çıkartma işlemine başladık. Aşağıdan 1 arkadaşımız sepeti yüklerken 2 arkadaşımız asansörü boşaltarak paketleri açtı. Bu esnada mobilyacımız ise kuruluma başladı. Yeni adreste ki katın daha yüksek olmasından dolayı çıkartma işlemi biraz daha geç bitti. 17:30 gibi işimiz bitti. Daha sonra Kontrollerimizi yapıp müşterimize evi teslim ettik. Yaptığımız paketleme işlemi ve asansörlü hizmetten dolayı nakliye hizmetimiz sorunsuz bitti. Sizde kaliteli hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

AKÇAABAT ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Akçaabat ilçemizde de evden eve nakliyat hizmetini asansörlü veriyoruz. Bu hizmet hızlı ve güvenlidir. Aynı zamanda eşyalarınız yıpranmadan taşınır. Bu hizmet 3. kattan başlar 17. kata kadar verilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

0531 762 04 61

Akçaabat Evden Eve Nakliyat

Bu Yazıya Tıklayarak Facebook Sayfamızı Ziyaret Ederek Orjina İş Fotoğraflarımızı görebilirsiniz


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir